Výzkumný Ústav Železniční, a.s. (VUZ)

O společnosti

IT administrátor junior – brigáda (výhledově HPP)

Koho hledáme?

V nadcházejících měsících nás čeká odstartování několika velkých IT projektů, kde je nutná důkladná příprava, proto jsme se rozhodli rozšířit svůj tým.

Hledáme do týmu posilu na 2-3 dny v týdnu, který se bude podílet na klasické administrátorské práci kolem podpory uživatelů.

Člověka s dobrým logickým myšlením, kterého baví práce na výkřicích moderní techniky a je pro něj vlastní dotáhnout práci na 100%.

Pracoviště:

Novodvorská 1698

142 01  Praha 4

GPS: 50°1'41"N, 14°25'47"E

Náplň práce:

  • Příprava koncových stanic s MS Windows
  • Administrace IT
  • Administrace mobilních telefonů s androidem
  • Příprava a obměna koncových stanic
  • Instalace a nastavení aplikací a softwaru

Požadavky:

  • Dobrá znalost HW u stolních počítačů
  • Neklademe nároky na vzdělání, důležité jsou schopnosti
  • Zodpovědný přístup k zadaným úkolům
  • Orientace v MS Office
  • Slušné vystupování
  • Cizí jazyk není primární, ale vítáme jej

Co nabízíme:

Stabilní zázemí dlouhodobě prosperující společnosti.

Při osvědčení možný přechod na hlavní pracovní poměr (velké množství benefitů).

Výdělek 120 – 150 Kč čistého (dle míry samostatnosti).

Brigádu na DPČ.

Pracovní doba je pondělí až pátek od 8:30 do 17:00 hodin, lze se domluvit individuálně na hodinové dotaci (v průměru 20 hodin týdně).

Úpravu pracovní náplně dle schopností.

Přijímací řízení:

Proběhne formou splnění několika dílčích IT úkolů, kde nás bude více zajímat způsob uvažování, než výsledek.

Úkoly jsou stavebnice IT, MS Office, instalace a nastavení SW.

Více informací dostane v případě pozvání na přijímací pohovor.

Životopisy (CV) posílejte na nabor-IT@cdvuz.cz

(c) 2015 - Výzkumný Ústav Železniční, a.s., se sídlem Praha 4, Braník, Novodvorská 1698, PSČ 142 01, IČ 27257258,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 10025 - Kontaktujte nás | Reference | Kariéra
Optimalizováno pro
rozlišení 1024x768
prohlížeče IE7, IE8, FF3, Opera 10.6, Chrome 8.0