Výzkumný Ústav Železniční, a.s. (VUZ)

O společnosti

IT administrátor junior – HPP

Datum nástupu 1. 5. 2017

Kdo jsme

Výzkumný Ústav Železniční, a.s. (VUZ) je společností specializovanou na odborné služby a komplexní řešení v oblasti posuzování, zkušebnictví a poradenství pro železniční systémy a drážní dopravu.

Koho hledáme

Člověka s dobrým logickým myšlením, kterého baví práce na výkřicích moderní techniky a je pro něj vlastní dotáhnout práci na 100%.

Hledáme posilu našeho IT týmu, která se nebude bát přispívat dobrými nápady.

Pozice je otevřená i pro začínajícího administrátora, který se rád učí a chce se osobnostně i kariérně rozvíjet.

Pracoviště

Hlavní pracoviště

Novodvorská 1698

142 01 Praha 4

GPS: 50°1'41"N, 14°25'47"E

Po zapracování bude zaměstnanec vysílán na nárazové služební cesty.

Náplň práce

  • Příprava koncových stanic s MS Windows
  • Administrace IT
  • Administrace mobilních telefonů s androidem
  • Příprava a obměna koncových stanic
  • Instalace a nastavení aplikací a softwaru

Požadavky

  • 2 roky praxe v jedné společnosti (není nutná IT pozice)
  • Dobrá znalost HW u stolních počítačů
  • Neklademe nároky na vzdělání, důležité jsou schopnosti a přístup k práci
  • Zodpovědný přístup k zadaným úkolům
  • Orientace v MS Office
  • Slušné vystupování
  • Cizí jazyk není primární, ale vítáme jej (umožňujeme navštěvovat námi pořádané kurzy)
  • Řidičský průkaz B (osobní vozidla)

Co nabízíme

  • Výborný pracovní kolektiv
  • Stabilní zázemí dlouhodobě prosperující společnosti
  • Podíl na zisku
  • Hrazené vzdělávací kurzy
  • 25 dnů dovolené
  • Klouzavá pracovní doba na 37,5 hodin týdně (pevná složka 8:30 – 14:30, pondělí - pátek)
  • Služební mobilní telefon
  • Služební notebook
  • Prostředí je kompletně klimatizované a modernizované
  • Stravenky
  • Příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění
  • Technické ošacení
  • Sociální fond
  • Aquamat

Přijímací řízení

Proběhne formou splnění několika dílčích IT úkolů, kde nás bude více zajímat způsob uvažování než dosažený výsledek.

Okruhy přijímacího řízení: stavebnice IT, MS Office, instalace a nastavení SW.

Životopisy (CV) posílejte na naborIT@cdvuz.cz .

(c) 2015 - Výzkumný Ústav Železniční, a.s., se sídlem Praha 4, Braník, Novodvorská 1698, PSČ 142 01, IČ 27257258,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 10025 - Kontaktujte nás | Reference | Kariéra
Optimalizováno pro
rozlišení 1024x768
prohlížeče IE7, IE8, FF3, Opera 10.6, Chrome 8.0