Kariéra

Do týmů odborníků Výzkumného Ústavu Železničního hledáme další specialisty s technickým vysokoškolským vzděláním nejen z oboru kolejových vozidel. Nabízíme spolupráci v přitažlivém, rozvíjejícím se perspektivním oboru jak zkušeným technikům, tak i čerstvě diplomovaným absolventům vysokých škol. 

Studentům technických univerzit nabízíme možnost konzultací a poradenství při vypracovávání absolventských prací, rádi jim na našich pracovištích umožníme prohloubit si vědomosti a získat praktické zkušeností v široké škále problematiky oboru kolejových vozidel – od železniční infrastruktury přes strojařské obory až po elektroniku a energetiku. Studentům můžeme nabídnout také spolupráci na konkrétních domácích i mezinárodních projektech.

Ve Výzkumném Ústavu Železničním, jenž je součástí skupiny České dráhy, se můžeme pochlubit řadou zapálených a zkušených profesionálů, nadšenců různorodého světa kolejových vozidel, kteří jsou tahouny rozvoje příslušných oborů a mnohdy přednášejí nejrůznější témata železniční problematiky na vysokých školách.

Novým zaměstnancům VUZ nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, moderní prostředí s moderním přístupem k výkonu práce, kde jsou mobilní pracovní nástroje samozřejmostí stejně jako firemní kultura, která u zaměstnanců hledí na work/life balance. Zaručená mzda spolu se zajímavými výkonovými odměnami při dosažení stanovených cílů je doplněna i atraktivním systémem zaměstnaneckých benefitů a možností čerpat příspěvky ze sociálního fondu na nejrůznější potřeby zaměstnanců.

Aktuální nabídka volných pracovních míst

V případě zájmu o práci u Výzkumného Ústavu Železničního nás kontaktujte ZDE

Výzkumný Ústav Železniční, a. s. (VUZ)
Novodvorská 1698/138b, Praha 4
phone: +420 241 493 135
Zkušební centrum VUZ Velim
281 02 Cerhenice
© COPYRIGHT 2021
Výzkumný Ústav Železniční, a.s.
VAT CZ27257258
Registered in the Commercial Register maintained by the Municipal Court in Prague, Section B, File 10025
All rights reserved