Výzkumný Ústav Železniční, a.s. (VUZ)

O společnosti

Kariéra

Pro posílení našeho týmu profesionálů hledáme především specialisty s vysokoškolským vzděláním nejen z oboru kolejových vozidel. Během studia je možné poskytnout studentům příležitost podílet se na konkrétních projektech VUZ i v rámci mezinárodních projektů. Nabízíme také možnost spolupráce na jednotlivých zakázkách a zvyšování vědomostí v oboru kolejových vozidel. Studenti tak mají možnost získat praktické zkušenosti, které mohou při svém studiu uplatnit. Samozřejmě touto spoluprací získají základní informace o naší firmě, firemní kultuře a to je jen výhodou pro navázání budoucího pracovního poměru. Někteří z našich pracovníků přednášejí na vysokých školách a nabízejí možnost konzultace a poradenství při řešení bakalářských i diplomových prací.

 

Sociální program a jiné výhody pro nastupující absolventy - zaměření kolejová vozidla

Novým zaměstnancům nabízíme ve VUZ zajímavé finanční ohodnocení, práci v moderním prostředí, k dispozici mobilní telefon a notebook. Dále pak můžeme poskytnout příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění a také prémie za dosažení stanovených cílů. Všichni zaměstnanci VUZ mají navíc možnost čerpat příspěvky ze sociálního fondu, který je u nás stanoven kolektivní smlouvou.

 

Žádané profesní zaměření absolventa oboru kolejová vozidla

Obecné předpoklady: vysokoškolské vzdělání v technickém oboru, znalost světového jazyka, práce s PC (MS Office), kreativní a energický přístup k práci, samostatnost, flexibilita a ochota ke služebním cestám do zahraničí.

 

V případě zájmu o praci u naší společnosti nás můžete kontaktovat, viz níže:

Personální oddělení - Hana Pohanová

e-mail: pohanovah@cdvuz.cz
tel.: +420 725 895 489

(c) 2015 - Výzkumný Ústav Železniční, a.s., se sídlem Praha 4, Braník, Novodvorská 1698, PSČ 142 01, IČ 27257258,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 10025 - Kontaktujte nás | Reference | Kariéra
Optimalizováno pro
rozlišení 1024x768
prohlížeče IE7, IE8, FF3, Opera 10.6, Chrome 8.0